KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15029334
nr 1502 9334
Oidentifierad konstnär. Blomsterstilleben. Signerad, daterad 1928. Olja på duk, 46x38 cm, yttermått inklusive ram: 66x58 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 14 november 2022
kl 19:24:11
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
500 kr
600 kr
700 kr
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)